Provozování drážní dopravy

Naše společnost Vám zajistí na míru provozování drážní dopravy na drahách celostátních, regionálních či vlečkách. Díky zkušenosti našich odborníků dokážeme zabezpečit vše na klíč a dle požadavku zákazníka. Dokážeme drážní dopravu provozovat v rámci smlouvy o veřejných službách, železniční spolky či jen jako jednorázové akce. Organizujeme
narozeninové, svatební i výletní vlaky. Bližší informace Vám rádi poskytneme prostřednictvím kontaktů uvedených v sekci Kontakty.

Provozovaní drah (celostátní, regionální, vlečky)

Zajistíme Vám provozování drah celostátních, regionálních či vleček. Vše zcela na klíč a dle požadavku zákazníka. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Pronájem provozních zaměstnanců

Vznikla Vám potřeba poptávky provozních zaměstnanců? Naše společnost dokáže takřka ad hoc poskytnout své kvalifikované zaměstnance, splňující všechny legislativní a předpisové nároky. Zajišťujeme služby v osobní i nákladní dopravě. Více informací v sekci Kontakty.

Legislativní a předpisové poradenství

Potřebujete poradit v oblasti provozování dráhy či drážní dopravy? Potřebujete poradit v oblasti předpisů? Neváhejte nás kontaktovat. Naši kolegové jsou profesionálové s dlouholetou praxí v legislativě i provozu drah a drážní dopravy.

Rádi Vám také pomůžeme při získání Licence k provozování drážní dopravy či Úředního povolení k provozování dráhy. Vše na klíč, dle požadavku zákazníka.