Vážení čtenáři,


srdečně Vás zveme na 1. mezinárodní železniční konferenci, kterou společně pořádají firma KPT rail s. r. o. a spolek Záhada lokálek, z.s.

POZOR! Prodlužujeme možnost rezervací na konferenci (viz. dole)

Konference na téma Budoucnost regionální dopravy se uskuteční 10. ledna 2020 od 13:00 v KD Sokolovna v Týně nad Vltavou. Účastníci se mohou těšit na projekci filmu Záhada lokálek a na něj navazující bloky přednášek, kde vystoupí přední odborníci v oblasti železniční dopravy. Detailní program konference s veškerými podrobnostmi naleznete KLIKNUTÍM ZDE. Účastnický poplatek na této konferenci činí 600 Kč vč. DPH.

Pro účastníky, kteří k nám jedou větší vzdálenost a budou cestovat vlakem máme skvělou zprávu! Na tuto konferenci bude vypraven mimořádný vlak dopravce KPT rail z Číčenic do Týna nad Vltavou. Tento vlak bude čekat na přípojné vlaky ostatních dopravců, předpokládaný odjezd vlaku je v 11: 40 z Číčenic. V návaznosti na tento vlak pojede od železniční stanice Týn nad Vltavou autobus, který účastníky konference odveze na místo dění. Pro zájemce nabízíme ubytovací kapacity v Týně nad Vltavou, avšak kvůli omezené kapacitě je nutné tento požadavek uvést již při vyplňování formuláře.Pokud máte zájem, vyplňte prosím KLIKNUTÍM ZDE formulář a odešlete tuto závaznou přihlášku na konferenci. Přihlášky lze posílat do 7. ledna 2020.