Mikulášský vlak 2019

Přijďte se s námi svézt v sobotu 7. prosince 2019 Mikulášským vlakem z Týna nad Vltavou do Číčenic a zpět. Ve vlaku děti přivítá Mikuláš, anděl a čert i s drobnou nadílkou. Historický motoráček „Singrovka“ odjíždí z Týna ve 14:45 a vrátí se v 16:38. Ceny jízdenek pro jednotlivé kategorie naleznete na plakátu. Prodej rezervací je již zastaven a jízdenky na zbývající místa lze koupit pouze v den akce u vlakvedoucího.

Jihočeský motoráček

Září je ideální měsíc na poslední výlety za teplých dní, nebo třeba na houby. Proto Vám s radostí oznamujeme, že i v září vyjedou tři páry historických vlaků z Týna nad Vltavou do Číčenic. V Číčenicích jsou naše vlaky návazné na vlaky do Českých Budějovic, Strakonic a na Šumavu. Využijte posledních teplých dní a vydejte se s námi na výlet po jižních Čechách.

Jihočeský miniDen železnice 2019

Vážení čtenáři,

přijměte naše pozvání na zahájení sezóny výletních vlaků z Týna nad Vltavou, které se uskuteční 22. června 2019. V Týně nad Vltavou bude probíhat také „miniDen železnice“ – těšit se můžete na výstavu lokomotiv a vozů, soutěžní jízdy na drezínách či atrakce pro děti. Nedaleko od nádraží se také nachází historické centrum Týna či přístaviště, kde budou vyplouvat vyhlídkové lodě po Vltavě v okolí.

Pokud jste ze vzdálenějších míst, nezoufejte. Na náš se pohodlně dostanete rychlíky z Plzně či Českých Budějovic, kde bude zajištěn přípoj na náš osobní vlak s odjezdem ve 13:40 do Týna nad Vltavou.

 

Budeme se na Vás těšit v našem vlaku.

Galerie z miniDne železnice