Jihočeský motoráček

I v srpnu vyjíždí každou sobotu Jihočeský motoráček z Týna nad Vltavou. Tentokrát 3. a 17. srpna zamíříme do Protivína, kde můžete navštívit například Krokodýlí ZOO, milovníky památek svezeme po opuštěné železniční trati až do Netolic, kde mohou navštívit zámek Kratochvíle. Ve vlaku platí tzv. státní slevy, tudíž děti 6-15 let, studenti a důchodci u nás platí pouze 25% základního jízdného. Tak neváhejte a přijďte se s námi svézt některou srpnovou sobotu.

Jihočeský miniDen železnice 2019

Vážení čtenáři,

přijměte naše pozvání na zahájení sezóny výletních vlaků z Týna nad Vltavou, které se uskuteční 22. června 2019. V Týně nad Vltavou bude probíhat také „miniDen železnice“ – těšit se můžete na výstavu lokomotiv a vozů, soutěžní jízdy na drezínách či atrakce pro děti. Nedaleko od nádraží se také nachází historické centrum Týna či přístaviště, kde budou vyplouvat vyhlídkové lodě po Vltavě v okolí.

Pokud jste ze vzdálenějších míst, nezoufejte. Na náš se pohodlně dostanete rychlíky z Plzně či Českých Budějovic, kde bude zajištěn přípoj na náš osobní vlak s odjezdem ve 13:40 do Týna nad Vltavou.

 

Budeme se na Vás těšit v našem vlaku.

Galerie z miniDne železnice